+90 542 514 34 82

İSEK

İSEK Girişimci Destekleri

Türkiye’de tematik odaklı bir sağlık kümelenmesi destekleri ile tam entegre olmuş fikirden uluslararası satışa uzanan tüm destek program ve faaliyetlerini, ISEK bünyesindeki küme paydaşlarımız ile birlikte tek bir süreç altında topladık.

İster fikir geliştirme aşamasında ister iş geliştirme aşamasında olsun, sağlık alanında teknoloji ve inovasyon odaklı girişiminizi geliştirmenize, kümemizdeki farklı seviyedeki programlar ve altyapılar ile destek oluyoruz.

Sağlık girişimciliğinde hayalinizi hayata geçirmeniz için gerekli olabilecek destekleri; uluslararası standartlardaki altyapılarımız, size özel çözümlere ulaşmanızı sağlayan tematik desteklerimiz, konusunda uzman kişilerle düzenlediğimiz tüm eğitimlerimize ve farklı seviyedeki girişimler için yürüttüğümüz özel programlarımız ile sizlere sunuyoruz.

Aşağıdaki formu doldurarak sizleri ve ihtiyaçlarınızı daha yakından tanımamızı ve sizi en uygun desteğe yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz. Başka bir program veya kuluçka bünyesinde girişimcilik macerasına başlayan kişiler/firmalar da başvuru yapabilirler.

Hizmetler

Ön Kuluçka

Girişiminizi pazarda doğru konumlandırmak, gerçek ihtiyaca yönelik yenilikçi çözümler geliştirmek, bu yolda sizleri bekleyen süreçleri daha yakından tanıyarak iş modelinizi tasarlayabilmeniz için  Ön Kuluçkamız ile fikir geliştirme aşamasında olan girişimlerinizi destekliyoruz.

Kuluçka

Ürün geliştirme süreçlerinin zorlu ve uzun olduğunu biliyoruz. Bu süreçte sizleri Kuluçka ve Biyoküp Kuluçka Merkezi programlarımız kapsamında destekliyoruz

Hızlandırma

Girişiminizi kurdunuz ve artık onu büyütmek istiyorsunuz.

Sağlık teknolojileri girişimlerinin ticaretlerini hızlandırmayı amaçlayan platformumuz ile sizleri bekliyoruz.