+90 542 514 34 82

İSEK

EXPOMED FUARI İNOVASYON ALANI

Published on:

Sağlık teknolojilerinde en yenilikçi fikirlerin/firmaların/ürünlerin buluşma noktası olmuş olan Expomed 2020 İnovasyon Alanı bu sene daha da gelişerek gerçekleşecek.

• Sağlıklı yaşam ve mobil teknolojilerinde 5G’nin kullanımı, evde sağlık alanında dijital çözümler, rehabilitasyon teknolojisinde robotlar gibi heyecan verici projeler özel demo alanlarında sektöre tanıtılacak.
• Sağlık alanında hızla gelişen teknolojik konular, ulusal ve uluslararası uzman konuşmacılar tarafından işlenecek. Bu konular arasında nöroprotezler ve sinir mühendisliği, sağlıklı yaşam ve kronik hastalık takip teknolojileri, giyilebilir sağlık takip cihazları, sağlıkta yapay zeka uygulamaları gibi en güncel konular yer alıyor.
• Girişimciler yeni gelmekte olan kanuni düzenlemeler (MDR) ve yeni ihracat kanalları açma konularındaki bilgi ve tecrübe paylaşımlarını, TİTCK ve İKMİB uzmanlarının katılımı ile gerçekleşecek panellerde dinleme fırsatı sağlayacaklar.
• İnovasyon Alanının bu seneki en önemli konusu da işbirliği. Hem işbirliği odaklı destek mekanizmaları hem de bu alandaki örnek projeler masaya yatırılacak, nasıl daha fazla etkin işbirliği projeleri yapabiliriz ve yönetebiliriz detaylı değerlendirilecek.
• Her geçen yıl gelişen Expomed 2020 fuarına ve Inovasyon Alanına tüm dünyadan katılımcıları bekliyoruz.