+90 542 514 34 82

İSEK

EXPOMED EURASİA 2023 İNOVASYON ALANI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Published on:

16-18 Mart 2023 tarihleri arasında düzenlenen Expomed Eurasia Fuarı’nda İstanbul Sağlık Endüstrisi Kümelenmesi (İSEK) koordinasyonunda 6. holde “İnovasyon Alanı” organize edildi. Medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin sergilendiği, medikal trendlerin, bilimsel etkinliklerin ve panellerin yer aldığı EXPOMED Eurasia Fuarında ziyaretçilerin en çok ilgi gösterdiği alanlardan biri 6. Salonda yer alan “İnovasyon Alanı” oldu.

İnovasyon Alanı dâhilinde; depreme özgü çözümleri de içeren yenilikçi fikirleri ile girişimci firmaları, Ar-Ge altyapısı ile üniversite araştırma merkezleri Stand Alanı katılımıyla, genç girişimci fikirlerinin sergilendiği posterler Poster Alanı katılımıyla temsil edildi. Aynı zamanda kamu-özel sektörden davetli konuşmacıların katılımları ile teknik ve girişimcilik odağında fuar boyunca İnovasyon Sahnesinde devam eden oturumlar düzenlendi. İnovasyon alanı içindeki B2B Alanlarında startup ve genç firmalar tecrübeli uzmanlar ile bir araya gelerek özel görüşmeler gerçekleştirme fırsatı buldu.

İnovasyon Sahnesinde sunumlar dışında gerçekleşen girişimci sunumları ve ISEK Kandilli Health Ticareti Hızlandırma Programı ile Biyoküp Kuluçka Programları tanıtımı da büyük ilgi gördü.

Üniversite, kamu ve özel sektörün bir araya geldiği Expomed Eurasia İnovasyon Alanı 2024 çalışmaları başladı, bizi takip etmeye devam edin.

Expomed İnovasyon Alanı ile ilgili haberlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

TİTCK_Expomed_Eurasia_inovasyon_alanı_haberi

Politikyol_Expomed_Eurasia_inovasyon_alanı_haberi